Csütörtök, 2024-04-25
rokkantfórum
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Rokkantfórum » Témák » Rokkantsági nyugdíj kontra rehabilitációs járadék (Az egészségkárosodott embereket érintő kérdések megvitatása.)
Rokkantsági nyugdíj kontra rehabilitációs járadék
kiszolgáltatottDátum: Hétfő, 2011-12-05, 08.39 | Üzenet # 21
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Állapot: Offline
Nem tudom jól csináltam-e?Fel akartam tenni egy cikket a cikkekhez,illetve a linkjét,de most a nyitólapra került,és úgy rákattintva elő sem jön.Mit csináljak vele?
 
gattagaDátum: Hétfő, 2011-12-05, 08.44 | Üzenet # 22
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 6
Állapot: Offline
Köszöntök mindenkit,én vállalom a nick nevem itt is biggrin
 
Nap-lementeDátum: Hétfő, 2011-12-05, 08.57 | Üzenet # 23
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 16
Állapot: Offline
Szia Mónika!

hands

Hozzáadva (2011-12-05, 08.53)
---------------------------------------------
Szia Gattaga!

hands

Hozzáadva (2011-12-05, 08.57)
---------------------------------------------
Elköszönök!

Megyek a Facebook-ra....ott is van rokkant nyugdíjas csoport. Egy kis reklám és hívom ide is Őket! hello

 
fülcimpaDátum: Hétfő, 2011-12-05, 09.00 | Üzenet # 24
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 14
Állapot: Offline
kiszolgáltatott,
simán nyisd meg a böngészősorból a linket, aztán az egészet kijelölve másold, majd illeszd be oda, ahova előbb a linket. Utána Forráslinkként meghagyhatod feltüntetve a linket is. A Cikkek katalógusában ugyanez a művelet, csak ott a szerkesztőfelület alatti pár sorban találsz olyat, hogy "Forráslink beillesztése", abba a sorba kéne bemásolni a linket, és akkor kattinthatós link formájában jelenik meg az oldalon.
Elvileg a főoldalon bemásolt szóveg alá illesztve is működnie kéne a linknek, de próbáld meg először a teljes szöveg másolását. yes
 
RumcájszDátum: Hétfő, 2011-12-05, 09.25 | Üzenet # 25
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Állapot: Offline
Szép jó reggelt!

Ügyes vagy kiszolgáltatott, menni fog ez neked! smile Szeretném összegyűjteni és feltenni ide is azokat a nyílt leveleket, amiket néhány fórumozó elküldött a képviselőknek. Ha jól emlékszem te is írtál, ugye?
 
fülcimpaDátum: Hétfő, 2011-12-05, 09.33 | Üzenet # 26
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 14
Állapot: Offline
Kedves Mindenki!
Szeretném kérdezni, elküldje-e nektek a rendszer emailben is az új hozzászólásokat? (Előnye, hogy frissítés nélkül értesültök az új hozzászólásokról, hátránya, hogy sok levél lesz a postaládátokban. )
 
Nap-lementeDátum: Hétfő, 2011-12-05, 09.41 | Üzenet # 27
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 16
Állapot: Offline
Fülcimpa !

Én kipróbáltam .... és működik rendesen !
 
fülcimpaDátum: Hétfő, 2011-12-05, 10.29 | Üzenet # 28
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 14
Állapot: Offline
Nap-lemente,
már hogy mi működik?.... confused
kiszolgáltatott,
ez az!! ok

Hozzáadva (2011-12-05, 10.29)
---------------------------------------------
Rumcájsz,
opty kéréséhez:
sajnos egyelőre ezt az egyet nem lehet megoldani ebben a rendszerben, hogy a legfrissebb hozzászólások legfelül jelenjenek meg.
Megoldás lehet, ha a főoldalon megjelenő Fórum boxban a téma linkje mellett rákattintasz a "Témák" gombra, itt a téma címe mellett megjelenik a legfrissebb hozzászólás időpontja. Erre kattintva odaugrasz a legaljára, vagyis a legújabb bejegyzéshez.

 
kiszolgáltatottDátum: Hétfő, 2011-12-05, 10.49 | Üzenet # 29
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Állapot: Offline
Köszi Rumcájsz! Igen,írtam a képviselőknek,az egyik Mari55 statisztikája volt,A másikat meg ott a fórumon állítottuk össze.Előkeresem,és szerintem fel is lehetne tenni,külön témában,én még írtam OV-nek is.(arra nem kaptam választ) wink
 
RumcájszDátum: Hétfő, 2011-12-05, 11.03 | Üzenet # 30
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Állapot: Offline
Kiszolgáltatott! Mari55 statisztikáját megtaláltam a Csak Linkek topicban a jogi fórumon, még az kellene amiket te írtál, és akkor feltöltöm ide is.
 
kiszolgáltatottDátum: Hétfő, 2011-12-05, 12.19 | Üzenet # 31
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Állapot: Offline
Rumcájsz !feltettem a másik fórumra a LINKEK-be az én levelemet is.

Hozzáadva (2011-12-05, 11.29)
---------------------------------------------
Most meg az előző hozzászólásomat nem találom.Szóval,hogy az én levelemet is feltettem a másik forum Linkek-jébe,Rumcájsz.
Vagy valamit rosszúl csináltam cry

Hozzáadva (2011-12-05, 12.19)
---------------------------------------------
http://index.hu/…kat_az_mszp/?

 
RumcájszDátum: Hétfő, 2011-12-05, 12.39 | Üzenet # 32
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Állapot: Offline
Köszi kiszolgáltatott! Már fel is raktam a levelet a megfelelő helyre. smile
 
kiszolgáltatottDátum: Kedd, 2011-12-06, 09.26 | Üzenet # 33
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Állapot: Offline
Érdemes lenne a másik fórumról Icike többször beírt hsz-át is feltenni.Amiben a KDMP 2007-es hozzáállása van.(Amit mára elfelejtett)Megkeresem.

Hozzáadva (2011-12-06, 09.26)
---------------------------------------------
Jó reggelt!Szerintem azért érdemes lenne reagálni az MSZP érdekvédő fellépésére.Magam részéről írtam is egy köszönő levelet ,a következőképpen:
Tisztelt Pártelnök Úr!

Nagyon köszönöm,hogy Önök felvállalták az egészségkárosodottak ügyét is és a strasbourgi bírósághoz fordulnak.
Ebben a rétegben olyan kicsi az érdekérvényesítő képesség,és olyan tragikus sorsok vannak,hogy a jelenlegi tervezet kivitelezése egyenlő sok beteg ember számára a halállal.
Az érintettek elkeseredését és reményvesztettségét,és következményeit a tervezet létrehozói úgy tűnik fel sem fogták.
Magam és sok sorstársam nevében kérem,és köszönöm az egészségkárosodott emberek érdekképviseletét a nemzetközi fórumon.
Köszönettel:.....

Erre értezett egy rövid válasz is:"Ez termeszetes a szamunkra!!!"

Mesterházy Attila iPhone készülékéről küldve
Hát ..eddig ennyi..

 
TesztasmoniDátum: Kedd, 2011-12-06, 11.07 | Üzenet # 34
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 6
Állapot: Offline
Ahogy kérte fülcimpa feltettem két felebezés formát még majd egyet teszek fel a sima bírósági fellebezéshez azt eddig három példányba kellet beadni a munkaügyi bírósághoz.

Hozzáadva (2011-12-06, 11.07)
---------------------------------------------
Annyi még felebezésnél ,hogy más a jogutod neve azt aki felebez megnézi hova küldje el.

 
Nap-lementeDátum: Szerda, 2011-12-07, 05.54 | Üzenet # 35
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 16
Állapot: Offline
Sajnos technikai okok miatt a Jogi Fórum jelenleg nem olvasható. book
 
Nap-lementeDátum: Szerda, 2011-12-07, 06.17 | Üzenet # 36
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 16
Állapot: Offline
KIsérletezem.....
Csatolmányok: 4603144.jpg (75.9 Kb)
 
kiszolgáltatottDátum: Szerda, 2011-12-07, 09.23 | Üzenet # 37
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Állapot: Offline
Ezt fontosnak tartom:
"(2) A rehabilitálhatóság akkor állapítható meg, ha az érintett személy részére

a) a rehabilitációs szolgáltatások igénybevétele, illetve a rehabilitáció lehetséges irányaként meghatározott munkakörben (munkakörökben), foglalkozás(ok)ban való munkavégzés az egészségi állapotához képest az elvárhatónál több erőfeszítést nem jelent, és

b) az alapvető foglalkoztatási, orvosi és szociális rehabilitációs szükségletekhez kapcsolódó rehabilitációs szolgáltatások hozzáférhetők,"

Akkor a jelenlegi rokkantak közül ugyancsak kevesen lehetnének rehabilitálhatók.

Hozzáadva (2011-12-07, 09.23)
---------------------------------------------
Tel: 06- 80 -205-236 zöld szám.(azt hiszem NEMFI szám).Ezen lehet kérdezni az új rendszerrel kapcsolatban.

 
gattagaDátum: Szerda, 2011-12-07, 09.47 | Üzenet # 38
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 6
Állapot: Offline
Csak azért,hogy ne a keserűség és a kilátástalanság,jogszabályok legyenek az állandó téma:

A rokkantbiznisz ujabb lehetősége!

( Nem,nem a valóban rokkantaknak hanem akik "felhasználják" őket a zsivány céljaikra).
Már csak azért írtam lehetőséget mert a háboruban megrokkantak "privilégiuma" volt szinte anno a trafikok üzemeltetése.
Tessék itt a lehetőség valamelyik konzorcium számára.
Éppen ugy kilehet építeni mint a Szerencsejáték rt., ami megtette a fogadási irodákkal,fogadási pontokkal,kis asztalkán kaparós sorsjegyeket áruló rokkantakkal!
Igaz egy "trafik" üzemeltetésének ellátásához legalább 3 alkalmazott kellene ( plusz egy-két "beugró" kisebb régióként).Miért kell ilyen magas létszám?- kérdezhetné valaki,akinek halvány dunsztja nincs a rokkantak világáról.
Mielőtt még itt az oldalon kiépíteném a dohány értékesítő konzorciumomat :-))), nézzük meg milyen alkalmazási lehetőség lenn ez "csupán" alkalmazotti létszámot tekintve.
A cikk szerint 4000 dohány elárusítási hely lehetne kb. az országban, egy elárusító helyet átlagosan 4 megváltozott munkaképességű látna el.
A 4.000X4=16.000 képlet alapján nem is tünik olyan ésszerűtlen ötletnek egy bizonyos "réteg" foglalkoztatása.
Nem lehtne kartelezni,hiszen itt egészséges versenyszellemről nem szabad beszélni :-).
Az ünnep és pihenőnapok meglennének,hiszen aki nem szerzi be a szívni,vagy rágni valóját egy korlátozott nyitvatartási idő alatt, az lehet, hogy a leszokás felé venné az irányt :-D (kényszerből).

Forrás: ( és képzelgésem alapja :-) )

http://www.origo.hu/uzletin....um.html

Ja, nem viccből írtam, csat a ránk vonatkozó törvénytervezet vesézése közben lazításként,lassan így nézek ki: prof


Az üzenetet módosította: gattaga - Szerda, 2011-12-07, 09.56
 
fülcimpaDátum: Szerda, 2011-12-07, 09.55 | Üzenet # 39
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 14
Állapot: Offline
gattaga,
valamiért nem működik a link. Vagyis igen, csak a hibaüzenetet ír ki a kereső, nem találja a cikket - legalábbis nálam.
 
gattagaDátum: Szerda, 2011-12-07, 09.58 | Üzenet # 40
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 6
Állapot: Offline
Valaki lecsapott az ötletre? smile gyorsan átpakolták!

http://www.origo.hu/uzletin....um.html
 
Fórum » Rokkantfórum » Témák » Rokkantsági nyugdíj kontra rehabilitációs járadék (Az egészségkárosodott embereket érintő kérdések megvitatása.)
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024
Ingyenes honlapszerkesztő - uCoz