Kedd, 2024-03-19
rokkantfórum
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Rokkantfórum » Témák » Rokkantsági nyugdíj kontra rehabilitációs járadék (Az egészségkárosodott embereket érintő kérdések megvitatása.)
Rokkantsági nyugdíj kontra rehabilitációs járadék
RumcájszDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 16.06 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Állapot: Offline
Sziasztok!

Ha már Ókút volt olyan ügyes és aranyos, hogy ezt a nagyszerű honlapot létrehozta, gondoltam itt is érdemes lenne megnyitni a jogi fórumon már 4 éve többé-kevésbé sikeresen működő témát. Mindenkit szeretettel várunk akit érdekel vagy érint az egészségkárosodott emberekkel kapcsolatos témakör. Annak is nagyon örülnénk, ha a szakma különböző képviselői is csatlakoznának fórumunkhoz és megosztanák velünk tanácsaikat, észrevételeiket. Segítenének bennünket egy-egy téma feldolgozásában, megértésében.

További szép napot mindenkinek! bye
 
dudikaDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 16.19 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 9
Állapot: Offline
Sziasztok!

ki volt az az ügyes aki kitudta tenni középre a fórumot!nagyon köszi én nem tudtam rájönni,hogy kell!
egyébként én vagyok ókút a másik fórumon.
 
RumcájszDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 16.26 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Állapot: Offline
Dudika!

Én bátorkodtam itt is megnyitni a témát, mert erről az oldalról könnyebben ki tudjuk gyomlálni a nem ideillő hozzászólásokat!
 
mari55Dátum: Vasárnap, 2011-12-04, 16.27 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Állapot: Offline
Sziasztok !

Feltegyem a vita tárgyát "amonnan"?
 
kiszolgáltatottDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 16.30 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Állapot: Offline
Sziasztok.Éna másik fórumon is ezeknél a kódoknál ragadtam le,mert nahgyon szubjektíven méri az embereket,és betegségeket.: sad http://www.orszi.hu/iranyelvek/FNO.pdf sad
 
RumcájszDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 16.37 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Állapot: Offline
A jogi fórumon annyi jó dolgot összegyűjtöttünk (cikkek, linkek, egy-egy okos hasznos hozzászólás), szerintem érdemes lenne visszakeresni és feltenni ide is. Mit gondoltok? Mondjuk elég nagy meló.... de szerintem megérné.
 
dudikaDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 16.48 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 9
Állapot: Offline
persze,hogy megérné,csak az a baj,hogy messziről ugatom a számítógépet!átlinkelni egyik oldalról a másikra sem sikerül,sajnos!
béna vagyok ebben,én már kicsit korosabb és ügyetlenebb vagyok a fóromon levőknél!
 
dudikaDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 16.50 | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 9
Állapot: Offline
nyugdíjügyben szerintem nincs igazságos döntés,akármelyik ujjamat harapom meg fájni fog!
 
RumcájszDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 17.38 | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Állapot: Offline
Kiszolgáltatott!

Ezek a kódok számomra sem egyértelműek. A legnagyobb bajom az, hogy nagy hibahatárral dolgoznak, mert ugyanarra a betegségre kaphat valaki 25%-ot míg más akár 40%-ot is. Orvos dönti el.

Hozzáadva (2011-12-04, 17.38)
---------------------------------------------
Szerintem ezt a T/5000 törvény tervezetet külön témában lenne érdemes megbeszélni. Annyi a baj vele.... Vélemény?

 
kiszolgáltatottDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 17.49 | Üzenet # 10
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Állapot: Offline
Igen,lehetne egy külön témát indítani a tervezetről,a buktatóiról,az igazságtalanságairól.Még nem tudom hogyan is működik ez.Lehetne feltenni is az egész tervezetet.De csak olyat láttam,hogy cikkek,vagy hova illik ez a téma?
 
RumcájszDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 18.10 | Üzenet # 11
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Állapot: Offline
Még én is csak ismerkedem az oldallal, mi hogyan működik. De megpróbálom valahogy a tervezetet feltenni erre az oldalra is.

Hozzáadva (2011-12-04, 17.57)
---------------------------------------------
Dudika!

A cikkek kategórián belül kellene egy jogszabályok al-fejezetet csinálni. De ezt csak az admin teheti meg szerintem.

Hozzáadva (2011-12-04, 18.07)
---------------------------------------------
Fülcimpa!

Ha erre jársz segíts nekem légyszi. Valahogy át szeretném hozni erre a honlapra a jogi fórumon összegyűjtött dolgainkat. De csak ömlesztve felszórni nincs értelme, mert elveszünk az adathalmazban. Minden segítségnek v. ötletnek nagyon örülnék.

Hozzáadva (2011-12-04, 18.10)
---------------------------------------------
Közben egy másik kérdés. Tudja valaki mikor lesz a T/5000 törvénytervezet végszavazása?

 
dudikaDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 18.50 | Üzenet # 12
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 9
Állapot: Offline
azt olvastam valahol,hogy dec.19.
és vagy egy rossz hírem Rumcájsz,sajnos én vagyok az admin.mit gondolsz miért jajongok,hogy baromira nem értek hozzá!
 
dudikaDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 19.50 | Üzenet # 13
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 9
Állapot: Offline
helyesen:van
 
RumcájszDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 20.02 | Üzenet # 14
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Állapot: Offline
Azért az egy érdekes dolog, hogy az ember december elején még nem tudja mi vonatkozik majd rá jövőre. Hol itt a kiszámíthatóság és a jogbiztonság?
 
dudikaDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 20.06 | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 9
Állapot: Offline
jogbiztonság???????????visszamenőleges törvényekkel?viccelsz?
 
fülcimpaDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 22.58 | Üzenet # 16
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 14
Állapot: Offline
Rumcájsz,
kérésed teljesült!
Ha megengedtek egy javaslatot, a cikkeket praktikusabb lenne majd áttenni a főoldalról a cikkek katalógusába is (maradhatnak a főoldalon is, de katalógusba is jó lenne archiválni), aztán ha lesz már pár, cikkeken belül lehet alkategóriák szerint is rendezni, hogy könnyebben kezelhetőek, átláthatóak és hozzáférhetőek legyenek. Ugyanígy a jogszabályokat is lehet majd alkategóriákba rendezni, főbb témák szerint.
 
Nap-lementeDátum: Hétfő, 2011-12-05, 07.37 | Üzenet # 17
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 16
Állapot: Offline
Sziasztok...szép reggelt mindenkinek!

Gratulálok! Nagyon jó ,hogy létrejött ez a fórum !! book

Tegnap délután "ágynak" estem, valami vírust rendesen össze szedtem. Igy csak ma reggel láttam meg, hogy milyen aktívak vagytok!

Nézegetem.. book / olvasgatom / az oldalt és egy kérdés merült fel bennem ? : képek kategóriában milyen képekre gondoltok ?
Persze sok minden ...más is foglalkoztat . De most ebben a bizonytalanságban - várakozásban talán kitérhetünk az apróságokra is.

További szép napot mindenkinek....(( Hapci )))

Hozzáadva (2011-12-05, 07.37)
---------------------------------------------
Online összesen: 3
Vendégek: 1
Felhasználók: 2
Nap-lemente

Még egy kérdés : hol találom meg , hogy ki van fent az oldalon online ? hello

 
kiszolgáltatottDátum: Hétfő, 2011-12-05, 07.43 | Üzenet # 18
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Állapot: Offline
Kedves Naplemente!Jobbulást kívánok.
Ott bal oldalt a hozzászólások mellett van,hogy helyzet:online,vagy offline.(kékkel)De én is csak most ismerkedem itt.
Azért ide is felteszem ezt,egy elszánt tűntetőről:http://www.noltv.hu/video/4036.html
 
Nap-lementeDátum: Hétfő, 2011-12-05, 08.03 | Üzenet # 19
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 16
Állapot: Offline
Szia Kiszolgáltatott !

Köszönöm szépen!

Látlak is...:D):D)

Hozzáadva (2011-12-05, 08.03)
---------------------------------------------
http://index.hu/…ek_a_fidesz/

 
TesztasmoniDátum: Hétfő, 2011-12-05, 08.30 | Üzenet # 20
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 6
Állapot: Offline
Sziasztok én is regisztráltam nagyon jó ez az oldal így legalább nem csak a politikát lássa az ember ha belép ide gratulálok .

vbartamonika vagyok a másik fórumról
 
Fórum » Rokkantfórum » Témák » Rokkantsági nyugdíj kontra rehabilitációs járadék (Az egészségkárosodott embereket érintő kérdések megvitatása.)
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024
Ingyenes honlapszerkesztő - uCoz